ماه دوم

ماه اول یوگا

 سلامتی،نشاط،آرامش و تناسب اندام با تمرینات یوگا

شاید کم و بیش بعضی از فواید یوگا را شنیده باشید ولی من در اینجا مختصری از این فواید را می آورم.(ماه دوم)

یوگا و آرامش:

حتی پس از اولین جلسه یوگا شما می توانید کم شدن استرس را حس کنید.تکنیک هایی که در یوگا یاد می گیریم به راحتی آرامش را برای ما به ارمغان می آورد.

فواید یوگا برای قلب:

آرامشی که یوگا به شما می دهد به قلب منتقل می شود و به شدت بیماری های قلبی را کاهش می دهد همچنین موجب افزایش طول عمر می شود.در مطالعات بیوشیمیایی از یوگا به عنوان آنتی اکسیدان یاد شده است که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

یوگا وانعطاف پذیری:

یوگا انعطاف بدن را بیشتر می کند در نتیجه احساس بهتری نسبت به خود خواهیم داشت.

یوگا و خواب:

یوگا خواب عمیق تری به شما هدیه می دهد و هنگام بیدار شدن احساس سرحالی دارید.

درمان افسردگی:

یوگا کمک می کند خلق و خوی شما بهتر شود و افسردگی را درمان می کند.یوگا آشفتگی ذهنی را از بین می برد.یوگا به شما کمک می کند در لحظه حال زندگی کنید،نه حسرت گذشته را بخورید نه ترس از آینده داشته باشید.

یوگا برای تمام سنین:

یوگا برای تمام سنین قابل انجام است چون تمرینات به اشکال مختلف قابل اجرا است.در ضمن محدودیت فیزیکی در یوگا وجود ندارد یعنی شما با هر وزن و اندامی می توانید یوگا را تمرین کنید.

از دیگر فواید یوگا می توان اعتماد به نفس،کاهش درد های عضلانی و مفصلی،کاهش کمر درد ،افزایش قدرت بدنی،بهبود دستگاه گوارش وتناسب اندام را نام برد.

باشگاهی در خانه

این محصول طوری طراحی شده که شما حس کنید در باشکاه یوگا قرار دارید.بنابر این شما در خانه از مزایای یک باشکاه یوگا بهره می برید.حتی از خیلی جهات از باشگاه امکانات بیشتری خواهید داشت.

به طور مثال در باشگاه یوگا فقط تمرینات روزانه و متداول را انجام می دهید ولی ما در محصولاتمان از تمام جنبه های یوگا استفاده می کنیم تا بتوانیم خدمات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

در هر ماه به غیر از تمرینات روزانه تمرین های مراقبه،مدیتیشن،تمرینات تنفسی،تمرینات انرژی بخش بعد از بیدار شدن از خواب،تمرینات آرامبخش قبل از خواب و تمرینات پرانایاما را برای شما قرار داده ایم.

مزایای یوگا در خانه

از مزایای یوگا در خانه می نوان گفت که بسیاری از هزینه های شما کم می شود.شما دیگر نیاز به رفت وآمد به باشگاه ندارید.در این صورت مجبور نیستید در سرما و گرما به باشگاه بروید همچنین در وقتتان بسیار صرفه جویی می شود.

شاید در نزدیکی شما باشگاه یوگا نباشد یا شاید اصلا باشگاه یوگا در دسترستان نباشد.

بنابراین ما این افتخار را داریم که بتوانیم کاری کنیم بدون دغدغه و مشکل بتوانید تمرینات یوگا را انجام دهید و از مزایای بیشمار این ورزش بهره مند شوید.

روش استفاده از محصول

این محصول به صورت دانلودی می باشد.بعد از دانلود می توانید از طریق موبایل،کامپیوتر،لب تاپ وتبلت آن را تماشا کنید وتمرینات را انجام دهید.همچنین می توانید از طریق فلش مموری بر روی تلویزیون مشاهده کنید.

علاوه بر دیدن آموزش ها از طریق ویدیو دستورالعمل هایی کامل برای هر تمرین به صورت تصویر نوشتاری برای شما قرار داده ایم تا تمرینات را به طور منظم و صحیح انجام دهید.

ما فقط فروشنده این محصول نیستیم و در طول دوره آموزش ها در کنارتان هستیم وبه سوالات احتمالی شما از طریق یک شبکه اجتماعی پاسخ می دهیم تا بهترین نتیجه را بگیرید.

زمان بندی تمرینات

تمرینات هفته ای دو الی سه بار در هفته می باشد این به خودتون بستگی دارد که بخواهید دو یا سه بار در هفته تمرین کنید.برای هر جلسه یک ساعت تمرین در نظر گرفته شده.تمرینات طوری طراحی شدند که افرادی که آشنایی با یوگا ندارند می توانند شروع کنند.همچنین افرادی که تجربه یوگا دارند نیز می توانند  تمرین ها را انجام دهند.

ضمانت

این محصول به مدت ده روز گارانتی می باشد.یعنی شما بعد از خرید در صورت نارضایتی می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و تمام پول خود را پس بگیرید.افرادی که پول خود را پس می گیرند در ماه های بعدی نمی توانند از این ضمانت اسفاده کنند. یعنی شما فقط یک بار می توانید پول خود را پس بگیرید.

 

قیمت گذاری مناسب

قیمت این محصول با توجه به ارزشی که برایتان خواهد داشت بسیار ناچیز است.تصور کنید شما در ماه به اندازه پول یک پیتزا هزینه می کنید ودر عوض سلامتی،آرامش، نشاط و سرزندگی را برای خودتان بیمه می کنید.

قطعا در مقابل این ارزش ها شما حاضرید چند برابر پول بپردازید تا به آن دست یابید ولی از آنجایی که ما هدفمان این است تا قشر بیشتری از جامعه بتوانند از آثار بسیار خوب یوگا بهره مند شوند قیمت محصول را تا جای ممکن پایین آوردیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا