مربیان کلاسهای آنلاین

برای اطلاعات بیشتر روی تصویر کلیک کنید
مجتبی نجفی
somaye azad
خانم آزاد
خانم هاشمی

نحوه برگزاری کلاسهای آنلاین

کلاس های آنلاین یوگا دارای ظرفیت محدود است تا مربی بتواند تسلط کامل داشته باشد و محدودیت مکانی ندارد و شما در هر شهر یا کشوری که باشید می توانید از این کلاسها استفاده کنید. 
این کلاسها مانند کلاس های حضوری تصویر مربی را می بینید و حرکات و تمرینات او را می بینید و با او تمرین می کنید . مربی هم همینطور حرکات شما را مانند کلاس حضوری می بیند و در صورت انجام حرکات اشتباه به شما تذکر می دهد و اصلاح می کند . در این کلاسها امکان ضبط ویدیو وجود ندارد و نیاز است که هنرجو در ساعت مقرر در کلاس آنلاین باشد. 
 غیبت در هر جلسه به منزله از دست دادن و سوخت آن جلسه می باشد و قابل انتقال به جلسه بعد نیست  و همینطور پس از ثبت نام و پرداخت شهریه در صورت انصراف هیچ هزینه ای عودت داده نمی شود و درست مانند کلاس های حضوری تمام قوانین رعایت می شود. 
در انتها شما هیچ هزینه اضافی بابت رفت و آمد پرداخت نمی کنید و در زمان هم صرفه جویی می شود.

نحوه ثبت نام و شرکت در کلاسها

بعد از انتخاب مربی و ثبت نام، مربی مورد نظر به شماره واتساپ شما پیام میدهد و هماهنگی های لازم انجام میشود.(حتما در زمان ثبت نام با شماره تلفنی که واتساپ دارد ثبت نام کنید.)
بعد از هماهنگی لینک حضور در کلاسها در واتساپ برای شما ارسال میشود و شما در ساعت مقرر در کلاس حاضر خواهید شد.
شما می توانید از طریق موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتری که دارای وب کم باشد در کلاسها شرکت کنید.

مزیت های کلاس های آنلاین یوگا

کلاس های آنلاین یوگا دارای مزیت های بسیاری است و برای افراد مبتدی گزینه بسیار خوبی است و می توان هماهنگی زمان کلاس را با زمان کار ، زندگی اجتماعی ، وظایف شخصی انجام داد و بدون محدودیت مکانی در هر جا که دوست داشتید می توانید یوگا را تمرین کنید و همینطور هزینه این کلاسها به مراتب از کلاس های حضوری کمتر است .
روز و ساعت تمرین ها کاملا متنوع است و شما می توانید یکی از ساعتهای دلخواهتون رو برای تمرین انتخاب کنید.
اسکرول به بالا